Facebook hodinkar
Dostawa już od 16 zł

Zegarki GANT- spełniony amerykański sen

Być może codziennie oglądasz markę GANT ale pewnie nie masz pojęcia, że za nią stoi niezwykła historia ukraińskiego krawca Bernarda Gantmachera.

Biedny imigrant, który uciekł do Nowego Jorku w 1914 roku przed przenaśladowaniem ,założony markę Gant SHIRTMAKERS, która na wschodnim wybrzeżu USA produkowała i sprzedawała wysokiej jakości koszule. Dzięki synom Martowi i Elliotowi firma stała się ekskluzywną i wyszukaną marką. To oni dyktowali najnowsze trendy w świecie mody, które są aktualne do dzisiaj.

GANT jest to marka znana na całym świecie, funkcjonuje na światowym rynku od 1949 rok. Marka łączy amerykański luz z europejską elegancją. Swój wielki sukces może zawdzięczać również studentom Uniwerystetu Yale, dzięki którym zaczęła być kojarzona ze stylem „preppy” odzwierciedlającym sportową elegancję.

Doskonałym przykładem jest model GANT W70407 , który łączy klasyczną i stylową elegancję i bez wątpienia należy do bestsellerów.

Przy prezentacji swoich produktów, rodzina Gantów stawiała na doskonałość i oryginalny styl, nigdy nie oferowali swoich produktów w białych koszulach. Od zawsze były kolorowe i miały najmodniejszy krój.

Również i przy zegarkach firma trzyma się nowoczesnego designu. Choć oferuje klasyczne modele to nie zapomina o innowacjach oraz najnowszych trendach.

W odróżnieniu od swoich początków, kiedy oferta była kierowana wyłącznie dla panów, dzisiaj znajdą swój idelalny model również panie.

Model GANT Kingstown W10767 ale i inne damskie modele z naszej oferty, są dowodem, że marka stanęła na wysokości zadania i dzięki temu zyskała kolejne ogromne grono zadowolonych klientek.

Marka w całej swojej historii przeszła różne etapy- od pierwotnych właścicieli została zakupiona przez Szwedów, dzięku czemu czuć w dzisiejszych modelach północną surowość i nacisk na funkcjonalność.

Jeśli chcesz zegarek, który jest praktyczny ale równocześnie indywidualnym i stylowym czasomierzem, tak marka GANT jest stworzona dla Ciebie....

ZOSTAW WIADOMOŚĆ

Wszystkie pola są wymagane

Imię i nazwisko:
E-mail: (nie opublikowano)
Komentarz: