Facebook hodinkar
Dostawa już od 16 zł

Zegarek, który dotrzyma kroku razem z Tobą

Nie każdy rządzi się hasłem: „nowa okazja, nowy klejnot“. Niektórzy najpierw patrzą na stronę ekonomiczną, a nie na „błogość swoich oczu“ a na swoim nadgarstku chętnie noszą swoje ukochane. Zegarek, który jest z nim na dobre i na złe, w zdrowiu i w chorobie. Tak jak wtedy, kiedy dwoje zakochanych powie sobie „Tak“, ale bez tego ciągłego rządzenia jedno drugim. Po prostu, ze swoim ukochanym, same piękne chwile.

Z kim innym potrafisz się komunikować nawet bez słów, tylko za pośrednictwem wzroku, kiedy spotkają się wasze ręce i oczy. Kto inny rozumie, że będziesz spóźniony, ale z radością Ci przypomni, że już czas iść. Kto inny będzie Cię budzić co rano, abyś skorzystał z kolejnego niezapomnianego dnia, nawet kiedy na pierwszy rzut oka może wydawać się zwyczajny.


A przecież tak samo jak, gdy wybierasz sobie partnera, również zegarek musi wpaść Ci w oko od pierwszego wejrzenia. Musisz być pewny, że jest tego wart, przeżyć z nim długie, niczym niezakłócone chwile. Zegarek, który będzie pasował na bal, czy spotkanie w pracy, tak samo na akcje sportowe czy spotkanie w piątek wieczór z przyjaciółmi.

Dla niego:
EMORIO ARMANI Classic AR1878   

Zegarek marki Emporio Armani AR1878 przeznaczony jest dla mężczyzn, którzy kochają życie i przyjmują je z dystansem. Obudowa zegarka wykonana jest ze stali nierdzewnej najwyższej jakości, w kolorze srebrnym, ma okrągły kształt, o średnicy 43mm. Jest to klasyczny rodzaj zegarka, na pierwszy rzut oka niczym się nie wyróżnia, ale promieniuje żądzą na wszystko dookoła. Dzięki klasycznemu wyglądowi pasuje na każdą okazję. Pasek w kolorze brązowym, wykonany ze skóry, ze stalową sprzączką. Zegarek Emporio Armani AR1878 wyposażony jest w datownik, chronograf. Chroniony szkłem mineralnym, które jest bardziej odporne na zarysowania. Działa na podstawie mechanizmu Quartz, a jego wodoszczelność to 5ATM.

Dla niej:
MICHAEL KORS Runway MK3179

Zegarek Michael Kors Runway MK31779 jest ozdobą codziennych outfitów. Zaprojektowany tak, by nigdy nie wyszedł z mody, by był unikatowy i ponadczasowy. By kobieta, która go nosi, mogła się nim chwalić podczas każdego spotkania towarzyskiego, od balu po poobiednią kawę z koleżankami. Zegarek typu analogowego, wyprodukowany ze stali nierdzewnej w kolorze złotym. Tarcza okrągłego kształtu, która również ma złoty kolor i średnicę 41mm. Grubość obudowy to 8mm. Masywny pasek, który pięknie wygląda na damskiej ręce, złocistego koloru. Ma podstawowe funkcje, działa na podstawie mechanizmu Quartz, chroni go szkło mineralne, które jest bardziej odporne na zarysowania. Wodoodporność sięga do 50 metrów.

Tak więc jeśli nie wiesz: Kto? Co? Który? zegarek będzie z Tobą dotrzymywać kroku, który nie okłamie Cię w żadnej sytuacji i będziesz z nim jednym ciałem, jedną duszą, zajrzyj do naszej oferty. U nas na Timea.pl, każdy znajdzie coś dla siebie.

ZOSTAW WIADOMOŚĆ

Wszystkie pola są wymagane

Imię i nazwisko:
E-mail: (nie opublikowano)
Komentarz: