Facebook hodinkar
Dostawa już od 16 zł

Przyjaciel i trener w jednym – zegarek GARMIN

W zdrowym ciele zdrowy duch. W ostatnich miesiącach, latach świat zalało zdrowe odżywianie, sport, zdrowy tryb życia. Nie ma w tym nic złego, raczej odwrotnie. Do uprawiania sportu należy też odpowiednie obuwie, ubranie -  zwłaszcza w nadchodzących zimnych dniach. Wisienką na torcie, aby oprócz osiągnięcia dobrego wyniku również dobrze wyglądać, jest zegarek, który nie służy jako biżuteria, ale jako wielki pomocnik.


Odpowiedni zegarek do uprawiania sportu, powinien spełniać określone kryteria. Powinien nas motywować w osiąganiu celu, powinien być jak „nadzór“ pełniony nad tobą, w celu efektywności ćwiczeń i wreszcie, powinien rejestrować twój wynik. Który zegarek spełnia te wszystkie kryteria i o wiele więcej?

GARMIN FORERUNNER (010-03717-52):

Zegarek Garmin Forerunner można nazwać także „inteligentnym“ zegarkiem. Chodzi o rodzaj sporttester, przy którym nie musisz być najlepszym biegaczem. Jest on również dla tych, którzy bieganie traktują jak swoje hobby, biegają rekreacyjnie i chcą mieć przegląd swojej aktywności ruchowej. Zegarek sportowy Garmin Forerunner służy również jako osobisty trener i przychodzi z wieloma ulepszeniami. Jego ogromną zaletą jest duży wyświetlacz, który w porównaniu z innymi jest aż o 40% większy. Jest to również udoskonalona bateria, której wytrzymałość w trybie treningowym to aż 16 godzin a w trybie zegarka 5 tygodni. Sporttester Forerunner marki Garmin ma czujnik tętna, co oznacza, że tempo Twojej aktywności dostosuje się na podstawie celu Twojego treningu. Łatwo połączy się z telefonem komórkowym, czy to z Androidem lub iOS. Oznacza to, że na jego wyświetlaczu możesz zobaczyć rozmowy przychodzące, wiadomości sms a nawet e-maile.

Fitness zegarek Garmin jest wyposażony w akcelerometr. Nie trzeba jednak mylić tego z tym, że ma on dotykowy wyświetlacz. Ma on 180pix. Bateria działa na ładowanie Li-lon. Jest bardzo lekki – 40,7g. Garmin Furerunner jest odporny na wibracje i działa również w ekstremalnych temperaturach, czy to ujemnych (-20°C) czy dodatnich (+60°C). Wodoodporność sięga do 5ATM. Zapisuje trasę, wykrywa prędkość i ma również GPS.

Czy jesteś już aktywnym biegaczem, początkującym lub rozmyślasz o rozpoczęciu tej aktywności i chcesz mieć odpowiednie wyposażenie, czy ulepszyć dotychczasowe, zegarek fitness marki Garmin Forerunner jest właściwym wyborem.

ZOSTAW WIADOMOŚĆ

Wszystkie pola są wymagane

Imię i nazwisko:
E-mail: (nie opublikowano)
Komentarz: