Dlaczego my?

Nasza historia jest bardzo prosta, po pierwsze kochamy zegarki! Nasi ojcowie i dziadkowie byli zegarmistrzami, chcemy pozostać wierni rzemiosłu, które w rodzinie rozwijały poprzednie generacje.

Niestety, nasze dłonie są mniej zręczne, a serca od zawsze pasjonowały się światem mody. Znaleźliśmy jednak sposób na to, by połączyć rodzinne tradycje z zamiłowaniem do eleganci i wyrafinowanego stylu. W 2005r. założyliśmy portal internetowy hodinkar.sk i od tej pory nie wyobrażamy sobie, byśmy mogli robić coś innego.

Ostatnie 10 lat było dla nas niezwykle dynamicznym okresem. Stale się rozwijamy, podnosimy standardy dążąc przy tym do perfekcji. Obsłużyliśmy dziesiątki tysięcy klientów, a przez nasze ręce przeszły setki tysięcy zegarków. Nie zmieniło się jedno – misja – oferować wysokiej jakości zegarki damskie i męskie. Udowadniamy codziennie, że hasło „nasz klienta, nasz pan“ nie jest dla nas pustym frazesem.

Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Staramy sie sporostać wymaganiom, przy sprzedaży jak również obsłudze po sprzdażowej i gwarancyjnej. Chętnie doradzimy, zarówno wymagającym klientom gustującym w klasycznych i luksusowych modelach, jak i nastolatkom poszukującym nowinek.

W bogatej ofercie sklepu internetowego znajdą Państwo jedynie oryginalne modele zegarków i biżuterii marek, np. Michael Kors, Citizen, Emporio Armani, Hugo Boss.

Kliencie! Wierzymy, że jeśli trafiłeś na naszą stronę, na pewno znajdziesz tu coś dla siebie!

Wyślij nam wiadomość